Vítej na mým blogu :)

psychycké a vztahové cestování

18. června 2012 v 17:31 | tyna |  muj deníček

Téma týdne je cestování .No nevím co si pod tím představíte vy ,ale já jsem si představila vztahové a psychické cestování. Začnu ,ale s psychickým.

Psychické cestování. Psychické cestování ,je cestování při kterém člověk ztrácí niť a pořád bloudí v mysli. Vemte si kolikrát jste se s někým bavili a přitom jste na jednou začali myslet úplně na něco jiného a nevěděli jste o čem byla řeč. Stalo se vám to někdy? Netvrďte mi ,že ne ,mě se to stalo aspoň tisíckrát.

Máme tu ,ale ještě další druh psychického cestování a to ,už úmyslného. V tomhle případě se jedné o chvíle ,kdy chcete zahnat čas anebo prostě a jednoduše uniknout té hnusné a kruté realitě. Kolikrát jste se rozhodli projít tímhle cestováním vy ?Kolikrát jste si vysnili v hlavě vlastní a lepší svět a prožívali úplně jiný život? Psychické cestování nás může pěkně poplést, ale může nám taky pomoct uniknout od problémů ,i když podle mě by jsme se měli svým problémům postavit čelem.


Vztahový cestování Vztahový cestování je vlastně podvádění a nebo taky rychlé měnění společníků ve vztahu. Uvědomte si ,že spoustu lidí např. mužů (můžou to být i ženy ,jen já jako holka :D to píšu na chlapy :D) mají přítelkyň klidně si ji i vezmou, ale přitom ji podvádějí a tak cestují mezi dvěma nebo více partnerkami. Takže podvádění je vlastně druh cestování abych to shrnula. Samozřejmě jen to není vztahové cestování. Mezi tento druh cestování patří také rychlé měnění partnerek. (zase to dám na muže i když to bývá různě, Ps. Pánové promiňte :D)Muž může chodít s jednou dívkou třeba měsíc a další měsíc má ,už jinou , vemte si je to normální? S takovou může mít za svůj život i několik desítek partnerek . Nevím jestli to přijde tak jen mě ,ale podle mě tohle není normální ,ale bohužel je to častější jev než byste si mysleli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 18. června 2012 v 19:41 | Reagovat

Takové cestování by mě nenapadlo. To psychické provádím často. :D Miluju svou fantazii, i když vím, kde jsou hranice. :)
No a to vztahové snad nikdy dělat nebudu. :D :)

2 Andulef Andulef | Web | 24. června 2012 v 18:41 | Reagovat

To by mě vážně nikdy nenapadlo! Máš originální článek (a pěkný design).:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama