Vítej na mým blogu :)

přetvářky

13. června 2012 v 13:41 | tyna |  muj deníček
Lidi se přetvařují to každý ví, ale jak člověk může někomu věřit? Kolik lidí předstírá kamarádství, kolik lidí předstírá loajálnost, kolik lidí předstírají naprosto jinou osobnost. Když jdu školní chodbou vidím 2 nejlepší kamarádky jak si povídají a jak se smějou, vidím holku co sděluje tajemství člověku , kterýmu věří. Vidím holku co naprosto ignoruje tu méně oblíbenou .Když jsem ve třídě vidím to děvče co si ještě před chvílí povídalo se svojí ,,nejlepší kamarádkou´´ jak jí pomlouvá. Vidím holku jak šíří tajemství děvčete s který jí naprosto věří a před chvílí ji se s tím tajemstvím svěřila ,protože se potřebovala někomu svěřit a čekala ,že ho nikomu neřekne. Když jdu domů ze školy vidím děvče, které si povídá s holkou a chová se k ní jako k nejlepší kamarádce, přičemž se ještě pře chvílí co byla ve škole chovala jako že ji nezná a dělala jí naschváli, pomlouvala ji a dělala si z ní legraci. Tohle vídám běžně a co na tom nechápu je jak to mohou dělat? Jak mohou takhle někomu lhát, ubližovat, zraňovat, podvádět a jak můžou někoho kdo je má rád takhle zradit. Řekla bych že se mi z takových lidí dělá zle, ale to bych lhala. Mě se z nich nedělá zle mě se z nich dělá smutno. Ale proč by mi z někoho takovýho mělo být smutno? Dyť tihle lidé mi za to nestojí. Nedávno mě zradila moje sestřenice. Vždycky jsem se k ní chovala hezky, když chodila na stejnou školu jako já a někdo si z ní utahoval zastala jsem se jí ,ale ona mě vždycky nějak zradila. Já jsem byla tak hloupá a stejně sem jí vždycky pomohla když potřebovala, teťka o výkendu neměla s kým jít na hody a já jsem ji pozvala ke mně a mým kamarádkám. Dokonce jsme kvůli ní šli na hodovou abychom jí pomohli .A co z toho mám? Pěkně na mě všechno vybonzovala rodičům i věci co jsem neudělala. Proč? mi udělala naschvál takoví potíže? Moc dobře věděla že budu mít problémy a víte co? Já je mám! Takoví jsou lidi vy jim věříte ,pomáháte jim a oni vás podrazí, vrazí vám kudlu do zad! Tak mi řekněte jak má člověk s takovou někomu věřit? Já to totiž nevím ,proto jsem sní skončila a rozhodla jsem se že jestli někdo bude chtít abych mu stoprocentně věřila…….bude si to muset zasloužit!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VerryChatty VerryChatty | Web | 13. června 2012 v 21:43 | Reagovat

Tak to na světě chodí...

2 Anne Anne | Web | 14. června 2012 v 12:52 | Reagovat

Mne sa z takých ľudí robí zle, smutno a nahnevane zároveň. Tiež poznám také akože "kamarátky" ktoré sa tvária že im na mne záleží a pritom na mňa len hádžu všetku špinu sveta -.-"
To teda od tvojej sesternice nebolo pekné. Tiež váham, komu vlastne veriť a komu nie. Ja ako tvoja akože "sestrička" by som ťa nezradila, takisto ďalších ľudí, na ktorých mi záleží. Lenže zo školy ich veľa nie je, lebo všetci sú rovnakí. Všetci rovnako hnusní :-? aj som rada, že sa sťahujeme, no všade sú takí ľudia podrazáci, prepáč za vyjadrovanie svine prezlečené za kamarátky, pritom ale jedna druhú ohovárajú... Článok k zamysleniu, pekne si to napísala a chválim, že ta nemáš chyby ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama