Vítej na mým blogu :)

Červen 2012

konec

29. června 2012 v 9:32 | tyna |  muj deníček

Všechno jednou musí skončit a naše třída je tomu příkladem. Dneska jsem skončila 9 třídu a tak i celou Základní školu a devět let mího života.Celých dlouhých let jsem se na tenhle okamžik těšila, ale když přišel přála bych si ho oddálit a těch 9 let prožít znovu. Teprve včera jsem si začla uvědomovat jak mi budou všicni chybět.Včera když jsem se třídou šli do parku a dělali kraviny jsem si uvědomila, že sem s něma sice prožila hodně zlýho, hodně hádek dokonce i rvaček, ale přesto je mám ráda. Nikdy nezapomenu jak jsem omylem vykopla papuč z okna a ta skončila na parapetu.. Pepa můj spolužák se málem zabil když pro ni lez z okna .Nikdy nezapomenu ty nášupy na učitelky ani jak Davit zapálil Sabinu. Naše třída nebyla nikdy vzorná, vždyť jsme dostali jednu učitelku do blázince a 4 do předčastnýho důchodu.Je pravda ,že spoustu spolužáků skončilo v lapáku no vždyť za postřelení prodavačky se tomu nedá ani divit. Ale nikdo není svatoušek a mi jsme za sebou vždy stáli a chránili se jak před učitelama tak před policii, proto vám říkám i když vím, že si to nikdy nepřečtete ,protože můj blog ani neznáte, chci vám prostě říct ,že vás mám ráda a nikdy na vás nezapomenu.

Za každým...

27. června 2012 v 17:38 | tyna |  muj deníček

Za každým "DĚLÁM SI SRANDU" je vždy trochu pravdy.
Za každým "NEVÍM" je vždy trochu znalostí.
Za každým "JE MI TO JEDNO" jsou vždy nějaké emoce.
Za každým "TO JE V POŘÁDKU" je vždy trochu bolesti.
Za každým "JSME JEN KAMARÁDI" je vždy trochu víc.
Za každým "JE MI FAJN" je trochu trápení.

Kdo nevěří ,že to tak je měl by se více dívat kolem sebe. Když se někoho zeptáte jek mu je a on vám odpoví fajn necháte to být, ale zamyslete se nad tím jak to řekl a podívejte se mu do očí a všimnete si té bolesti.

moje řeč! :D

26. června 2012 v 18:38 | tyna |  muj deníček

víkend

25. června 2012 v 11:46 | tyna |  muj deníček
Tenhle víkend jsem strávila na chalupě se známýma a divím se ,že sem měla tolik síly a trpělivosti ,že sem nikoho nezabila :D. Já zrovna nemusím malý děti a byla jsem na jedné chalupě s 6 nevychovaným…..Pořád mě jen provokoval a když sem mu něco řekla tak mě naši hned seřvali a když sem ho praštila tak se hned rozbrečel. Nikoho nezajimalo jaky on byl ke mně ,ale to jak sem se chovala já k němu.V tomhle tom mají vždycky mladší výhodu. Když něco uděláte vy a můžete se klidně jen bránit vyjdete z toho jako ti špatní a oni jako ti chudáčci. Víte proč to tak je? Protože by jste měli být ,, ti rozumnější´´bohužel nejde vždy být ten rozumný, ale to je každýmu jedno…..

Linkin Park

22. června 2012 v 15:15 | tyna |  muj deníček
Tak stahla jsem si pisničky co vychazi v novim albu od Linkin Park nooo a jsou boží!!! Vážně ty musite slyšet ani nevím ,která mě ohromila nejvíc ,ale tak pár vám tu dám :D In my Reamins ta je užasna sejně jako Skin to Bone ...nebudu vám otom moc říkat nechám to abyste si to poslechli sami a udělali si vlastní názor,ale ze všeho nejvíc mě zaujala a nejvíc se mi libila písnička pod názvem Victimized. Je trošilinku tvrdší než ostatní :D ,ale věřte mi stojí za to! :D

nic netrvá věčně

20. června 2012 v 14:42 | tyna |  muj deníček
Nic netrvá věčně, ani láska, ani smutek, ani příroda ,ani život. Trvá podle vás něco věčně? Ne! Netrvá.Když se člověk doopravdy zamiluje myslísi ,že ta láska bude trvat věčně...ale skončí.Jednou vždycky všechno skončí.Zamilovaní lidi jsou vlastně blázni zaslepení....neříkám ,že já jsem se nikdy nezamilovala, ale i přesto jsem se snažila vidět pravdu a realitu. Někteří lidé se berou, svazují se ve vztahu manželským....ale proč vlastně? Stejně jejich láska nevydrží věky... kčemu je tedy svatba?Později vše jen zkomplikuje....Lidi se hádájí, lidi se odcizí ,někteří spolu zůstávají, ikdyž už se neznají a jenom se hádají a ,už dávno nevijou co to ta láska je. Smutek taky vždy odejde idyž v člověku nějaké ty stopy zanechá.Můžeš se rozbrečet, můžeš být naokraji svých sil, ale nezapomeň ,že když to vydržíš a svýmu smutku se postavíš...odejde pryč.Příroda se pomalu ničí a umírá ,i planeta jednou zmizí, tvůj život pomalu vytéká tak proč ztrácet iluzi. Snažím se říct ,že každý umře ,i když nikdo neví co je posmrti. Proč tedy toli lidí používá frázi zůstaneme spolu věčně, zůstaneme spolu na věky? Když se to nikdy nesplní.


psychycké a vztahové cestování

18. června 2012 v 17:31 | tyna |  muj deníček

Téma týdne je cestování .No nevím co si pod tím představíte vy ,ale já jsem si představila vztahové a psychické cestování. Začnu ,ale s psychickým.

Psychické cestování. Psychické cestování ,je cestování při kterém člověk ztrácí niť a pořád bloudí v mysli. Vemte si kolikrát jste se s někým bavili a přitom jste na jednou začali myslet úplně na něco jiného a nevěděli jste o čem byla řeč. Stalo se vám to někdy? Netvrďte mi ,že ne ,mě se to stalo aspoň tisíckrát.

Máme tu ,ale ještě další druh psychického cestování a to ,už úmyslného. V tomhle případě se jedné o chvíle ,kdy chcete zahnat čas anebo prostě a jednoduše uniknout té hnusné a kruté realitě. Kolikrát jste se rozhodli projít tímhle cestováním vy ?Kolikrát jste si vysnili v hlavě vlastní a lepší svět a prožívali úplně jiný život? Psychické cestování nás může pěkně poplést, ale může nám taky pomoct uniknout od problémů ,i když podle mě by jsme se měli svým problémům postavit čelem.


Vztahový cestování Vztahový cestování je vlastně podvádění a nebo taky rychlé měnění společníků ve vztahu. Uvědomte si ,že spoustu lidí např. mužů (můžou to být i ženy ,jen já jako holka :D to píšu na chlapy :D) mají přítelkyň klidně si ji i vezmou, ale přitom ji podvádějí a tak cestují mezi dvěma nebo více partnerkami. Takže podvádění je vlastně druh cestování abych to shrnula. Samozřejmě jen to není vztahové cestování. Mezi tento druh cestování patří také rychlé měnění partnerek. (zase to dám na muže i když to bývá různě, Ps. Pánové promiňte :D)Muž může chodít s jednou dívkou třeba měsíc a další měsíc má ,už jinou , vemte si je to normální? S takovou může mít za svůj život i několik desítek partnerek . Nevím jestli to přijde tak jen mě ,ale podle mě tohle není normální ,ale bohužel je to častější jev než byste si mysleli.

a zase nic dlouhyho a nic moc.. :D

17. června 2012 v 13:51 | tyna |  moje básničky
Dívám se kolem sebe,
dívám se stále dál,
vidím jak ti hasne duše
a nevím co dělat mám.

Srdce ti přestává tloucti
a já nevím co dělat jen,
když tě vidím říkám si zdali pak to není jen sen.

Světlo z tebe vychází
a míří přímo do dálky,
říkám si kde se asi nachází.

Míří za tebou ,míří stále dál,
a já si říkám jestli má cenu vše zato dát
a nebo radši utíkat.

Něco pro vaše uši

16. června 2012 v 14:09 | tyna |  muj deníček
No poslouchala jsem jako vždy Linkin park a nějak jsem si všimla ,že tady od nich nemám skoro žádnou písničku tak jsem si řekla ,že to musím napravit.Tohle je jedna z mých oblíbených snad se bude líbit.

Dost!

15. června 2012 v 17:38 | tyna
A dost! Už toho mám plný zuby. Já vím, že spoustu lidí si na blog dává různý reklamy, ale jestli jste si nevšimli já tu žádný místo pro reklami nemám. Nemám ho tu ,protože nechci na svým blogu reklami. Prosím neberte si to špatně ,jen je u sebe nechci.A proto, si nepřeji aby ste mi dávali pod články reklami. Já oto prostě nestojím ,což je jeden zdůvodů, že všechny okamžitě mažu takže to nemá ani cenu.Děkuju za přečtení ,opravdu to neberte osobně ,každý na to prostě není.Píšu to sem jen proto aby jste mi je tam zbytečně nedávali, když je tam stejně nenechám.Děkuju za pochopení.....


(ne)přijímání Homosexuality

14. června 2012 v 14:36 | tyna |  muj deníček
Tak nedávno jsem viděla video níže a uvědomila jsem si jaký problém vůbec homosexualita je. Uvědomte si , že polovina národa jsou homosexuálové, ale skrývají to kvůli tomu ,že se bojí jak to přijmou lidi kolem a jak na to zareagujou. Vždyť žijeme v 21. Století ,ale všichni se v tomhle případě chovají jako v 16. století. Někteří lidé to nejsou vůbec schopni přijmout a myslí si ,že když se budou snažit brát prášky a chodit na terapii tak to prostě zmizí ,jednoduše se vyléčí. Když jsem se tohle dozvěděla ani se mi tomu nechtělo věřit. Jak někdo může takhle přemýšlet? Dokonce znám jednoho kluka co je gay a když byl mladší (teť je mu 24) se chtěl kvůli tomu zabít. Když to řekl rodičům, poslali ho na terapii …. chápete to? Nevím proč to lidi tak odsuzují vždyť jsme všichni stejní. Já mám ráda kluky no nějaký kluk má taky rád kluky a co? Vyjde to na stejno…. Stejně jako má nějaká holka ráda holky vždyť i nějaký kluk má rád holky. Tak proč to všichni odsuzují? Děti šikanují homosexuáli ,dospělí se k nim chovají jako by měli mor. Promiňte mi to , ale to vážně není normální a proboha otevřete oči!!! Z pamatujte se!!! Vždyť láska je láska a nezáleží jestli mezi holkama nebo klukama a nebo holkama a klukama.

..chudák kluk..

13. června 2012 v 21:19 | tyna |  muj deníček
když sem viděla tohle video normálně jsem brečela.Nechápu proč lidi mají vůči homosexualitě tolik námitek vždyť je to každýho věc.Lidi dokážou být opravdu hnusní a nejhorší je když vlastní rodiče nepodpoří své dítě.Toho kluka je mi líto .... hodlám otom ještě napsat článek.Ale to video sem musím dát hned!

přetvářky

13. června 2012 v 13:41 | tyna |  muj deníček
Lidi se přetvařují to každý ví, ale jak člověk může někomu věřit? Kolik lidí předstírá kamarádství, kolik lidí předstírá loajálnost, kolik lidí předstírají naprosto jinou osobnost. Když jdu školní chodbou vidím 2 nejlepší kamarádky jak si povídají a jak se smějou, vidím holku co sděluje tajemství člověku , kterýmu věří. Vidím holku co naprosto ignoruje tu méně oblíbenou .Když jsem ve třídě vidím to děvče co si ještě před chvílí povídalo se svojí ,,nejlepší kamarádkou´´ jak jí pomlouvá. Vidím holku jak šíří tajemství děvčete s který jí naprosto věří a před chvílí ji se s tím tajemstvím svěřila ,protože se potřebovala někomu svěřit a čekala ,že ho nikomu neřekne. Když jdu domů ze školy vidím děvče, které si povídá s holkou a chová se k ní jako k nejlepší kamarádce, přičemž se ještě pře chvílí co byla ve škole chovala jako že ji nezná a dělala jí naschváli, pomlouvala ji a dělala si z ní legraci. Tohle vídám běžně a co na tom nechápu je jak to mohou dělat? Jak mohou takhle někomu lhát, ubližovat, zraňovat, podvádět a jak můžou někoho kdo je má rád takhle zradit. Řekla bych že se mi z takových lidí dělá zle, ale to bych lhala. Mě se z nich nedělá zle mě se z nich dělá smutno. Ale proč by mi z někoho takovýho mělo být smutno? Dyť tihle lidé mi za to nestojí. Nedávno mě zradila moje sestřenice. Vždycky jsem se k ní chovala hezky, když chodila na stejnou školu jako já a někdo si z ní utahoval zastala jsem se jí ,ale ona mě vždycky nějak zradila. Já jsem byla tak hloupá a stejně sem jí vždycky pomohla když potřebovala, teťka o výkendu neměla s kým jít na hody a já jsem ji pozvala ke mně a mým kamarádkám. Dokonce jsme kvůli ní šli na hodovou abychom jí pomohli .A co z toho mám? Pěkně na mě všechno vybonzovala rodičům i věci co jsem neudělala. Proč? mi udělala naschvál takoví potíže? Moc dobře věděla že budu mít problémy a víte co? Já je mám! Takoví jsou lidi vy jim věříte ,pomáháte jim a oni vás podrazí, vrazí vám kudlu do zad! Tak mi řekněte jak má člověk s takovou někomu věřit? Já to totiž nevím ,proto jsem sní skončila a rozhodla jsem se že jestli někdo bude chtít abych mu stoprocentně věřila…….bude si to muset zasloužit!

vymatlaný loutky!

12. června 2012 v 18:10 | tyna |  muj deníček
Co to je? Ty lidi by se měli nad sebou vážně zamyslet! Šla jsem ze školy domů pěšky a viděla jsem sami feťáky a sami trosky bez duše. Když jdu po té dědině tak hned u lípy (strom u školy) si všimnu party pozor 2 třídy!!! Ano lidi byli tam už druháci a s cigaretou v hubě ,samozřejmě tam byla polovina moji třidy ale i tak to už je normální ale druháci? to už je vážně moc !Když jsem šla kolem zastávky všimla jsem si zase 8 a časti zase mojí třídy jak tam fetují piko. Rozumíte tomu? To vážně není normální a je to čím dál horší…..Ti lidi si neuvědomuji co jim to dělá kolik toho ztrácí a je mi jich i lito. Polovina našeho národa fetuje ,nemluvím o kouření trávy ani o cigaretách to by bylo ještě ok ale tohle???.....Je mi zle z toho jak se náš národ mění jak je čím dál hnusnější a pitomější proboha ať se vzpamatujou ,ve škole jsou pořád mimo oni už nemají v té hlavě nic! Vemte si začali s cigaretama přidali k nim i trávu a teť ještě tohle…Stávají se z nich jen obyčejný vymatlaný loutky nic víc nic míň.

děvky VS šedy myšky frajirci VS eh tiší kluci? alias jak vidím krásu :D

11. června 2012 v 18:26 | tyna |  muj deníček
Tak tydeni tema je krása.No rozhodla jsem se otom napsat menší uvahu.Takže co to krása vůbec je?Existuje vůbec?Samozřejmě že existuje ale když se podíváme na lidi kolem sebe vidíme jejich krasu? nebo co vlastně vidíme?Teť přejdeme na holky spoustu holek chodí namalovany a učesany a když se sjejich vlasama něco stane tak hned vyvaděj (ok přiznavam ja s vlasi taky někdy vyvadim ale jen kdyz si je hodku a pul žehlim aby byli rovny pak zmoknu a sou vlnity a ma prace je vtahu)Ale většina tehle holek dělaji cokolivaby jejich vnitřni krasa vynikla spoustu znich tak vypada jako ubohé a levné (ok nějkdy drahe) děvky!Ty holky se mužou a většinou chovaj jako uplne nany jo byvaj to ty kralovny skoly ty drbny a pěkny mrchy ale proč?Dyť z venku vypadaji tak krasně a někdy i nevině..ale jaky opravdu jsou?levne a ubohe děvky ... je jedno jestli je holka namalovana je jedno jak je oblečena a upravena vždyť to je jen vnější krása a ta stou vnitřní nema co dočinění!Pak tu máme taky šedy myšky tyhle holky se nijak vyrazně neoblikaji...většinou se ani nemalujou a ty co se malujou tak jen mirně.Muže vas napadnout a tak to i je že šedy myšky nepatři mezi oblibeny holky a mezi odvažny holky,většinou sou tichy,hodni a držijou se spatky.Myslite si že sou to špatny vlastnosti?ne! až na tu odvahu!Tyhle holky sice na prvni pohled každyho kluka nezaujmou (ne vždy) ale když si snim dyl povidaji tak jejich inteligence a charakter ukáže jejich pravou a vnitřni krasu a vyhrajou.Myslíte si že šedý myšky nejsou pěkný holky? omil! jen svoji krasu tak nezvírazňují a roto je přirodnější a ne tak uměla jako u skupinky holek co zapada do děvek!Kdo je podle vás hezčí? Děvky nebo šedy myšky?Dáte na vnitřní krásu nebo na tu vnější ikdyž každá dívka je krásna i zvenku jen je každá jiná a zaleží na tom jak je člověk povchni aby si ji pořádně prohlídl a uznal to!Samozřejě je tu ještě střední cesta po které se vezou holky co se nemusí zas nějak moc malovat nemusí si dávat stíny atd..aby byli pěkni tyhle holky se malujou tak akorát někteři i otrochu mín..jsou odvážny ale nejsou mrchy aspon ne takovi aby dosahli na děvky.Thle holky maji něco od děvek a něco od šedych myšek (aski mezi ně patřím :D ).Oblíkají se normálně nosí prostě to co sejim líbí kůlidně vyrazny barvi a dokažou na sebe upoutat pozornost ale nebyvaji zase nějak oblibeny a tu pozornost nevyuživaji jako děvky samozřejmě se vni ani nevyživaji.Tak to jsme byli u holek a teť jdem na kluky :D muhehehehe :D Tak mame tu frajirky tihle kluci mě pěkně štvou a popravdě?když na mě takovi kluk promluvi ignorujiho protože sou to většinou keci jako čau kotě ...pěknej zadej..... a to vtom lepšim připadě.Většina znich jsou šamponci ikdyž to nepřizanj.Věnuju svemu vzhledu někdy ivice času než holky.Můžou travit před zrcalem i hodiny deně.Jde jim hlavně oto jak vypadaji zvenčí než oto jak doopravdy na lidi kolem sebe pusobi.Stakovima se bavi většinou jen další pitomí a vymadlaní frajírci a děvky.Jo tihle lidii sice byvaj na škole oblibeni ale přitom je každy nenavidi a myslí si onich sve ale ipřitom svuj nazor neřekne a když tak jen drbama.Nesnaším lidi co předtírají že je milují a pak vám řekou jak sou trapni ale přesto dělají cokoliv aby se jim zalibili doslova jim lezou do pr.... a dělají jim otroky a sluhy!Agrrrr to nesnyšim ale co ja se ztohoto vyčlenuju stakovima s nebavim atd..No tak možna vypadaji zvenku dobře ale pusobi na ostatni trapně a jako děvkaři a tomu mame řikat že vypadaj dobře?Tak pak tu mame tichy kluky...takovi mam teda mnohem radši než typ frajirci.Tihle kluci netravi hodiny prohliženim a upravovanim svyho vzhledu nedavaj si do vlasi litry gelu a laku.Tihle kluci byvaji někdy i chytři ale byvaji spiš tichy a ne moc odvažni což tak y neni vyhoda.Vkaždym připadě tenhle typ kluku byva někdy šikanován což je poukazuje nato jak je naše společnost hnusna.Ale i přitom pravě oni kipi vnitřni takže tou pravou krasou jen zase nesmi byt holky povrchni mrchy...

smutek alias pravda

10. června 2012 v 12:41 | tyna |  citáty

to co miluji VS to co nesnášim

9. června 2012 v 12:39 | tyna |  to co miluju
davám sem 2 pisničky udádnete kterou miluji a kterou doslova a dopismene nesnašm a když to slyším mam chuť si hodit mašli?


n
Tak kdo hadal že miluji Manowar(což je ta druha) hadal spravně!!! :D no vím že to ma dost lidi rada ale ja LMfao prostě nemužu poslouchat :D ani nevim proč to sem dávám ale co :D

nalada a od srdce pokud vněm vlastně něco je...

8. června 2012 v 19:51 | tyna |  muj deníček
Sakra nevim o to dneska aśe mnou je.Moje nalada? Na hovno!A mam toho dost!Mam pocit jakoby muj život ztracel cenu ,nic mě nebavi jsem protivna,každy kdo na mě jen promluvi hned ho odpalkuju yy nemam chuť se snikym bavit ..jediny na co mam chuť je jit se někam skovat před světem kde mě nikdo nebude otravovat a budu mit naprosty klid!Zapalit si cigarety pořadně se napit a možna přejit i kněčemu tvrdčimu....co to ma byt?popravde? dnes jsem se ani nesnažila předstirat radost ja masku nenosim většinou s usmivam ale někdy tu masku nasadim ale dnes?...dnes jsem se na to vybodla nevim co se stalo jesště ve škole to bylo docela v oho pak ale se to vtom sportaku nejak pos**** hrala se vybijena da se řict že sem tam jen stala a nebo sedela a utepela se v myslenkach jednou mi hodili mic tak sem ho jen hodila ezem a sla si sednoout..ale to nejsm ja!!!Ja nevim co mě zase přepadlo ale celyd en posloucham jen pisničky a mam co dělat abych nechytla něco tvrdyho a nerozbyla okno vedle kteryho sedim nebo nerozpraskala tenhle noťas na hadry opravdě?Mam stochui něco rozbyt někomu rozbyt obličej něco si pichnout a nebo to rovnou zkončit...ale drřim se,boužel nevim jak dlouho dnes jsem se dokonce několikrat rozbrečela a nemam potuchy proč ikdyž pišu tenhle članek je mi dobreku a mam co dělat a by mi po obličeji nezačli padat slyzy.Jen bych rada znala ten duvod proč to tak je proč?posledni dny mam takovi myšlenky ale na dnešek nic nema....Už jsem do toho všeho malem zase spadla ale ja nechci!

nadherny dnešek! :(

8. června 2012 v 16:47 | tyna |  muj deníček
No dneek byl opravdu nadherny Nerozhodnýbyla jsem zkoušena z pitome chemie i přirazu a to zceleho roku a to u obojiho a přitom o te chemii jsem ani nevěděla!!!Pak jsem si moc nesedla s učitelkou (duvod rači davad nebudu) a donutila mě jit (jeji po škole) do sportovniho kroužku ktery měla poškole a stvrdla jsem tam dvě hodiny.K tomu mě ta učitelka ma z tělaku a řekla mi že mi da trojku na vizo!!Diť du tet na stredni jo sice se mito už nepoičita ale na te me to vizo chcou stejne videt!!a ona mi to tak s prominutim posere! jak mi muže dat trojku kvuli takove kravině?Eh no vite co asi si řikate co to je zakravinu no tak eh ....ja to nevěděla ona ma mladšiho odost mladšiho přitele nebo manžela co ja vim našla si zajička no a ja nevěděla že snim cosi ma a ja ho potkala a on semnou začal flirtovat já jasnim malinko taky a ona nas tak nějak přichitila.Tkova kravina a děla ztoho vědu proboha ja se snad brzo fakt zastřelim ne radši to udělam jinak to je zbytečně bolestivi....Ale fakt to neni život to je buzerace!Dyť ja jsem vtom nevině!Ja za nic nemohla!To on!Proč si to odskaču ja!